حمایت مالی آموزش رایگان متلب سایت

 

متلب سایت به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت دانش آرتان سهند، با شعار “دانش دانشگاهی در دسترس همه”، هدف خود را بر توسعه مرزهای دانش آکادمیک و بهره مند کردن دسته بزرگ مخاطبین دانشگاهی از فرصت های برابر در تحصیل دانشگاهی قرار داده است. در این راستا محصولات آموزشی متلب سایت، تا کنون هزاران نفر را از فرصت های ناب آموزشی یادگیری حوزه های مختلف هوش مصنوعی بهره مند کرده اند.

 

در راستای فراهم کردن شرایط ویژه در جهت استفاده از محصولات آموزشی متلب سایت برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی (و سال آخر کارشناسی)، متلب سایت بسته های حمایتی خود را برای این دسته از عزیزان جهت استفاده رایگان از محصولات آموزشی خود فراهم کرده است. در این راستا، دانشجویان عزیز می توانند با معرفی استاد راهنما/عضو هیات علمی از این بسته های حمایتی بهره مند شوند. جامعه هدف این بسته های حمایتی، دانشجویانی هستند که به دلیل ویژگی های خاص دوران دانشجویی، در استفاده از محصولات آموزشی ما مشکلات مالی عمده دارند. بنابراین از آنجایی که این یک حمایت عام و عمومی نیست، از همه دوستان دانشجوی دیگر که استطاعت مالی کافی دارند، تقاضا می کنیم که با عدم استفاده از این فرصت حمایتی و حتی معرفی آن به دوستان خود که به نظرشان نیاز بیشتری به این بسته ها دارند، به ما در تحقق به شعار “آموزش عالی، برای همه” کمک نمایند. ما برای ارائه این بسته ها با محدودیت های بسیاری مواجه هستیم و می خواهیم با کمک شما، آنها را به افرادی برسانیم که بیشترین بهره را از این حمایت ها می برند.

 

نحوه درخواست بسته حمایتی متلب سایت

برای برخورداری از بسته های حمایتی ما سه مرحله زیر را به ترتیب باید انجاد دهید.

 • مطالعه شرایط و بررسی نوع بسته حمایتی مشمول
  • شرایط در ادامه امده اند. چهار بسته حمایتی نیز وجود دارند که با توجه به محل تحصیل و مقطع تحصیلی یکی از آنها به دانشجوی متقاضی ارائه می گردد.
 • پرکردن فرم های درخواست و ارسال نسخه الکترونیکی توسط ایمیل به متلب سایت
  • این فرم ها در انهای همین متن در بخشی با عنوان فرمهای مورد نیاز آمده اند.
 • بررسی درخواست در کمیته حمایت علمی متلب سایت و ارائه نتیجه به متقاضی

 

بسته های حمایتی

 • بسته حمایتی MS101– ویژه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) – دانشگاههای شهرستان
  • معادل مبلغ پانصد هزار ریال بسته حمایتی برای هر دانشجو
 • بسته حمایتی MS202– ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی – دانشگاههای شهرستان
  • معادل مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال بسته حمایتی برای هر دانشجو
 • بسته حمایتی MS303– ویژه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) – دانشگاههای تهران
  • معادل مبلغ چهارصد هزار ریال بسته حمایتی برای هر دانشجو
 • بسته حمایتی MS404– ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی – دانشگاههای تهران
  • معادل مبلغ دویست هزار ریال بسته حمایتی برای هر دانشجو
 • بسته حمایتی MS505– ویژه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد
  • معادل مبلغ یکصد هزار ریال بسته حمایتی اضافی برای هر دانشجو – این بسته حمایتی در کنار یکی از چهار بسته فوق، توسط دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد قابل استفاده است.

 

توجه: دانشجوی متقاضی، بسته به مقطع و محل تحصیل، می تواند یکی از بسته های MS101 تا MS404 را درخواست نماید. بسته حمایتی MS505 علاوه بر چهار بسته اول، می تواند صرفاً توسط دانشجویان دانشگاه آزاد نیز درخواست شود.

 

توجه: متقاضیانی که فارغ التحصیل شده اند و در حال حاضر مشغول به تحصیل نمی باشند، می تواند به عنوان دانشجوی آخرین مقطع تحصیلی طی شده تشکیل پرونده دهند. شرایط و نحوه تشکیل پرونده برای این دسته از متقاضیان همانند دانشجویان مشغول تحصیل می باشد.

 

شرایط استفاده از حمایت علمی متلب سایت

 • این حمایت مختص دانشجویان داخل کشور می باشد.
 • مدت زمان اعتبار این بسته حمایتی، تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۲ است.
  • این بسته به صورت ماهیانه در صورت تصمیم کمیته مربوطه تمدید می شود. در صورت لزوم قبل از اقدام برای تشکیل درخواست، نسبت به معتبر بودن بسته حمایتی در زمان اقدام خود اطمینان حاصل نمایید.
 • متلب سایت به عنوان زیرمجموعه شرکت دانش آرتان سهند، در قبول یا رد یک درخواست مختار می باشد. اختصاص حمایت مالی با توجه به اولویت نیاز و زمان تشکیل پروند با در نظر گرفتن میزان مصوب حمایت ماهیانه به درخواست های منتخب از میان متقاضیان ارائه خواهد شد.
 • تمام صفحات فرم درخواست (فرم ۱۱A) و فرم معرفی (فرم ۱۱B) به همراه تمام بخش های آن باید به صورت کاملپر شوند.
  • درخواست های حاوی فرم با اطلاعات ناقص بررسی نخواهند شد.
 • صفحات امضا شده فرم درخواست (فرم ۱۱A)  باید پس از اسکن شدن به همراه اسکن کارت دانشجویی به آدرس ایمیل اعلام شده در انتهای بندها، ارسال شود. اطلاعات لازم برای درج در ایمیل در انتها بیان شده اند.
 • تصویر اسکن شده یا نسخه الکترونیک فرم معرفی دانشجو (فرم ۱۱B)  باید توسط استاد راهنما/عضو هیات علمی و از طرف آدرس ایمیل رسمی دانشگاه و موسسه آموزشی استاد معرف، به آدرس ایمیل اعلام شده در انتهای بندها، ارسال شود.
  • در مورد فرم ۱۱B لزوماً نیازی به نسخه اسکن شده نیست و تنها ارسال فایل word و یا pdf که به صورت الکترونیکی پر شده است، توسط استاد معرف دانشجو نیز کافی می باشد.
  • جهت گسترش حوزه بهره مندی دانشجویان و با در نظر گرفتن محدودیت های موجود، در حال حاضر معرفی دو نفر دانشجو از یک عضو هیات علمی مورد قبول واقع می شود. در آینده با رفع محدودیت ها، قطعاً این ظرفیت افزایش پیدا خواهد کرد.

 

نکته مهم: فرم ها و موارد ضروری دیگر باید به صورت جداگانه به ایمیل ضمیمه شوند. از قرار دادن تمام محتویات پرونده در یک فایل زیپ شده ضمیمه کردن تنها یک فایل زیپ شده به ایمیل خودداری نمایید.

 

محتوای ایمیل درخواست حمایت علمی

به دلیل طبقه بندی خودکار فایل های متقاضیان حمایت علمی، رعایت موارد اعلام شده در این بخش بسیار مهم می باشد. عدم رعایت موارد ذکر شده، به طبقه بندی نا مناسب درخواست توسط سیستم خودکار انجامیده و در مسیر درخواست را با مشکل در بررسی و یا حذف خودکار توسط سیستم هوشمند مواجه می کند.

 

عنوان ایمیل ارسالی برای درخواست حمایت باید به صورت زیر باشد.

 • درخواست حمایت علمی متلب سایت – {نام متقاضی}
  • مثلاً اگر نام فردی “علمی احمدی” باشد، عنوان ایمیل ارسالی دقیقاً باید به صورت زیر باشد. لطفاً توجه شود که دو علامت {} به همراه جایگزینی نام حذف می شوند.
  • درخواست حمایت علمی متلب سایت – علی احمدی
 • توصیه می شود، جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی عنوان را از متن فوق کپی کرده و بخش نام را با نام خود جایگزین نمایید.

 

متن ایمیل درخواستی توسط متقاضی باید به صورت زیر باشد. در بخش های {} با برداشتن دو آکولاد سمت چپ و راست، اطلاعات خود را جایگزین نمایید.

 1. نام و نام خانوادگی: {نام و نام خانوادگی متقاضی}
 2. رشته تحصیلی: {عنوان رشته تحصیلی متقاضی}
 3. مقطع تحصیلی: {مقطع تحصیلی متقاضی}
 4. آدرس ایمیل: {آدرس ایمیلی که تمام مکاتبات از طریق آن صورت می گیرد.}
 5. دانشگاه: {نام کامل دانشگاه محل تحصیل متقاضی}
 6. دانشکده: {نام دانشکده محل تحصیل متقاضی}
 7. شهر محل تحصیل: {شهر محل تحصیل متقاضی}
 8. عنوان (عناوین) بسته های حمایتی: {عناوین بسته های حمایتی باید با توجه به مقطع و محل تحصیل از میان پنج بسته فوق و با مطالعه دقیق موارد شمول آنها انتخاب شوند. در این بخش کد بسته های حمایتی که شامل شما می شوند و متقاضی دریافت آنها هستید را ذکر نمایید. منظور از عناوین بسته ها، عناوین محصولات آموزشی نیست.}
 9. نام و نام خانوادگی استاد راهنما: {نام و نام خانوادگی استاد راهنمای معرف متقاضی}
 10. عضو هیات علمی دانشگاه: {نام دانشگاه عضویت هیات علمی استاد راهنمای معرف متقاضی}
 11. آدرس ایمیل استاد راهنما: {نام و نام خانوادگی استاد راهنمای معرف متقاضی – توجه شود که این ایمیل باید همان ایمیل معرفی توسط استاد راهنما باشد. در غیر این صورت پروسه تکمیل فایل متقاضی جهت بررسی توسط سیستم خودکار به عنوان ناقص طبقه بندی خواهد شد.}

 

آدرس ایمیل جهت ارسال درخواست توسط متقاضی و ایمیل معرفی توسط استاد راهنمای معرف

scholarship{علامت at sign}matlabsite.com

 

توجه: با ارسال موارد ۱ تا ۵ فوق به عضو هیات علمی معرف، از ایشان درخواست نمایید تا جهت تسهیل روند و سرعت بخشیدن به پروسه بررسی پرونده شما، این ۵ مورد اطلاعات را در متن ایمیل معرفی ارسالی، لحاظ کنند.

 

فرم های مورد نیاز

دو فرم ۱۱A و ۱۱B باید پر شوند. فرم ۱۱A مشخصات دانشجو و درخواست او را شامل می شود. فرم ۱۱B نیز معرفی نامه استاد راهنما/عضو هیات علمی نسبت به درخواست دانشجوی متقاضی است. فرم اول توسط دانشجو و فرم دوم توسط توسط استاد راهنما/عضو هیات علمی به عنوان معرفی نامه دانشجو، به آدرس ایمیل ارائه شده در بالا ارسال می گردند.

فرم ۱۱B – معرفی نامه دانشجو توسط عضو هیات علمی

 

پیگیری پرونده

روند رسیدگی به درخواست های حمایت علمی دو تا سه هفته به طول می انجامند. در صورتی که پس از سه هفته پاسخی مبنی بر تایید یا عدم تایید درخواستتان دریافت نکردید، صرفاً با فوروارد کردن ایمیل درخواست اولیه خود به آدرس اعلام شده، وضعیت درخواست خود را پیگیری نمایید. شماره تلفن های اعلام شده در سایت به اطلاعات متقاضیان حمایت علمی دسترسی ندارند و نمی توانند در این مورد پاسخگو باشند و پاسخگویی به این موارد صرفاً از طریق ایمیل انجام می پذیرد.