دوره های آموزشی مبتنی بر بررسی مقالات چاپ شده

درخواست حضور در دوره های آموزشی مبتنی بر مقالات علمی چاپ شده

 

باز هم برای اولین بار و در متلب سایت!

نظر به درخواست هایی که به طور مداوم از مخاطبین محترم، و از طرق مختلف ارسال می شود، برگزاری یک دسته از دوره های آموزشی در دستور کار دپارتمان آموزش های متلب سایت قرار گرفته است، که مبنای کار آن ها، بررسی و پیاده سازی مقالات عملی چاپ شده است.

 

هر کدام از شرکت کنندگان در این دوره های آموزش، یک یا چند مقاله را معرفی می کنند و پس از بررسی و تصویب این مقالات، آن ها وارد فهرست نهایی می شوند. به محض آن که، تعدادی از مقالات که در یک حوزه و رشته علمی هستند مشخص شوند و به حد نصاب لازم از نظر تعداد مقالات یا تعداد شرکت کنندگان برسند، برگزاری آن دوره آموزشی نهایی می شود.

 

به عنوان مثال، مقالاتی که در زمینه بهینه سازی هستند (با هر روش تکاملی و هوشمند که باشند)، به صورت یک بسته آموزشی و در چند جلسه برنامه ریزی خواهند شد. در این میان، افرادی که مایل به بررسی عمیق یک مقاله مرجع هستند، به این هدف و به بهترین شکل ممکن نزدیک می شوند. برای سایر شرکت کنندگان نیز، تجربه ای بی نظیر شکل خواهد گرفت، که در کمتر محیط آموزشی امکان تجربه چنین مواردی وجود دارد.

 

البته، افراد برای شرکت در این دوره های آموزشی، نیازی به معرفی مقاله ندارند. بلکه می توانند به عنوان شرکت کننده عادی در جلسات حاضر شوند و از مطالب ارائه شده در دوره های آموزشی با موضوعات مورد نظرشان، استفاده نمایند.

 

در این مرحله، افراد متقاضی شرکت در این دوره های آموزشی، فرم درخواست شرکت در این دوره ها را تکمیل می نمایند و به این ترتیب، پس از بررسی نتایج به دست آمده از این فرم، برنامه ریزی های لازم برای برگزاری نهایی این دوره های آموزشی، انجام خواهد شد.

توجه: مخاطبین گرامی، تاریخ ثبت نام برای دوره اتمام یافته است لذا فرم ثبت نام حذف گردید. شما می توانید آموزش های مرتبط با این دوره را در لینک های زیر مشاهده نمایید.

توجه: مخاطبین گرامی، تاریخ ثبت نام برای دوره اتمام یافته است لذا فرم ثبت نام حذف گردید. شما می توانید آموزش های مرتبط با این دوره را در لینک های زیر مشاهده نمایید.

 

آموزش های مرتبط با این دوره عبارتند از: 

  • فیلم آموزشی مدیریت مراجع در نگارش مقالات علمی با استفاده از EndNote – اطلاعات بیشتر در این لینک (+)
  • مجموعه فرادرس های نگارش متون علمی در LaTeX – اطلاعات بیشتر در این لینک (+)
  • فرادرس پژوهش دانشگاهی: از انتخاب موضوع تا نگارش مقاله و پایان نامه – اطلاعات بیشتر در این لینک (+)
  • فرادرس مدیریت منابع و مراجع علمی با استفاده از نرم افزار مندلی (Mendeley) – اطلاعات بیشتر در این لینک (+)
  • فرادرس راهکارهای عملی برای تدوین پایان نامه و نگارش مقالات آکادمیک – اطلاعات بیشتر در این لینک (+)