دانلود رایگان بسته نرم افزاری نورون دات نت – Neuron.net

دانلود رایگان بسته نرم افزاری نورون دات نت - Neuron.net

یکی از مشکلاتی که معمولا افراد در برنامه نویسی با زبان های سطح بالا، با آن روبرو هستند، نیاز به طی فرآیندی نسبتا طولانی برای آماده سازی پیش زمینه های لازم برای پیاده سازی روش های محاسباتی و الگوریتم ها است. در حالی که در زبان متلب، بسیاری از این امکانات، به صورت آماده و پیش فرض، قابل استفاده هستند. اما زبان هایی مانند سی شارپ (#C)، مزایای بسیار زیادی از جمله سرعت بسیار بالای پردازش را دارند و اغلب در کاربردهای غیر آزمایشگاهی، نمی توان به سادگی از آن ها چشم پوشی کرد. خوشبختانه، برنامه نویسان مجربی در تیم های متعدد، اقدام به ایجاد کتابخانه های توابع و کلاس ها برای شاخه های مختلف علمی کرده اند. یکی از این پروژه های متن باز (Open Source) که برای پیاده سازی شبکه های عصبی است، نورون دات نت (Neuron .net) یا Neuron-dot-net نام دارد. این کتابخانه ،بسیار دقیق و کامل است و تقریبا می تواند برای پیاده سازی تمام کاربردهای شبکه عصبی با استفاده از زبان های دات نت (مثلا سی شارپ و ویژوال بیسیک دات نت)، مورد استفاده قرار بگیرد. متلب سایت، این کتابخانه بسیار ارزشمند را به همراه راهنمای استفاده از آن، برای دانلود در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار داده است. برای دریافت لینک دانلود، لطفا به ادامه مطلب توجه فرمایید.

دانلود رایگان بسته نرم افزاری نورون دات نت - Neuron.net

یکی از مشکلاتی که معمولا افراد در برنامه نویسی با زبان های سطح بالا، با آن روبرو هستند، نیاز به طی فرآیندی نسبتا طولانی برای آماده سازی پیش زمینه های لازم برای پیاده سازی روش های محاسباتی و الگوریتم ها است. در حالی که در زبان متلب، بسیاری از این امکانات، به صورت آماده و پیش فرض، قابل استفاده هستند. اما زبان هایی مانند سی شارپ (#C)، مزایای بسیار زیادی از جمله سرعت بسیار بالای پردازش را دارند و اغلب در کاربردهای غیر آزمایشگاهی، نمی توان به سادگی از آن ها چشم پوشی کرد. خوشبختانه، برنامه نویسان مجربی در تیم های متعدد، اقدام به ایجاد کتابخانه های توابع و کلاس ها برای شاخه های مختلف علمی کرده اند. یکی از این پروژه های متن باز (Open Source) که برای پیاده سازی شبکه های عصبی است، نورون دات نت (Neuron .net) یا Neuron-dot-net نام دارد. این کتابخانه ،بسیار دقیق و کامل است و تقریبا می تواند برای پیاده سازی تمام کاربردهای شبکه عصبی با استفاده از زبان های دات نت (مثلا سی شارپ و ویژوال بیسیک دات نت)، مورد استفاده قرار بگیرد. متلب سایت، این کتابخانه بسیار ارزشمند را به همراه راهنمای استفاده از آن، برای دانلود در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار داده است. لینک دانلود بخش های مختلف این کتابخانه توابع، در ادامه قرار داده شده اند.

لینک های دانلود:

هسته اصلی کتابخانه نورون دات نت (Neuron.net)

فایل راهنمای استفاده از کتابخانه نورون دات نت (Neuron.net)

در ادامه لینک دانلود، برخی از پروژه های آماده که توسط این کنابخانه نوشته شده اند، به همراه عکسی از محیط برنامه، قرار داده شده است.

توجه: پسورد تمام فایل ها، عبارت matlabsite.com است.

پیاده سازی تابع XOR و طبقه بندی اطلاعات با استفاده از شبکه عصبی
پیاده سازی تابع XOR و طبقه بندی اطلاعات با استفاده از شبکه عصبی

 

تشخیص کاراکترهای دستنویس با استفاده از شبکه عصبی
تشخیص کاراکترهای دستنویس با استفاده از شبکه عصبی

 

تقریب توابع با استفاده از شبکه عصبی
تقریب توابع با استفاده از شبکه عصبی

 

شبکه های خود تنظیم Self-Organizing Maps
شبکه های خود تنظیم Self-Organizing Maps

 

حل مسأله فروشنده دوره گرد با استفاده از شبکه های عصبی
حل مسأله فروشنده دوره گرد با استفاده از شبکه های عصبی

مطالب پیشنهادی‎

یک نظر در "دانلود رایگان بسته نرم افزاری نورون دات نت – Neuron.net"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *