خبر ویژه — وبسایت جدید «فرادرس» افتتاح شد!

 

فرادرس

 

مخاطبان گرانقدر و همراهان همیشگی «فرادرس»:

 

با سلام؛

 

به اطلاع می رساند، وبسایت جدید «فرادرس» در نشانی www.faradars.org به صورت مستقل از دامنه قبلی (متلب‎سایت) افتتاح و راه اندازی شده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به مخاطبان گرامی می‎باشد.

 

یکی از درخواست های همیشگی دوستان و همراهان فرادرس، تجدید نظر در طراحی وبسایت بوده است که با تلاش ها و پیگیری های همکاران واحد فنی، امروز شاهد تحقق این خواسته به حق مخاطبان گرامی هستیم.

 

امکانات فراوانی در این وبسایت تعبیه شده اند و به مرور نیز امکانات بیشتری اضافه خواهند شد. امیدواریم در این مسیر، باز هم توجه و همراهی شما گرامیان را داشته باشیم و ما را از پیشنهادها و انتقادهای سازنده خود، بهره مند نمایید.

 

یکی از موضوعات جالب توجه در وبسایت جدید، لحاظ شدن تخفیف های ویژه اعضا و تخفیف دانشجویی به صورت خودکار است. برای بهره مندی از تخفیف های ویژه اعضا (تخفیف بسته های کامل و تخفیف فصلی) کافی است یک اکانت در فرادرس ایجاد کنید و آن را فعال نمایید. در همه سفارش ها، به صورت خودکار تخفیف ها لحاظ خواهند شد.

 

دانشجویان عزیز نیز، پس از ایجاد اکانت، می توانند از طریق محیط کاربری خود، مدارک و اطلاعات دانشجویی را ارسال نمایند. به محض بررسی و تایید این مدارک، وضعیت دانشجویی افراد در سیستم ثبت خواهد شد و به همان شکل، تخفیف های دانشجویی نیز به صورت خودکار اعمال خواهند گردید.

 

اما یک خبر ویژه برای همه مخاطبان داریم:

در سیستم جدید، در مجموع، تخفیف های ارائه شده بر روی محصولات بیشتر شده اند و فعلا مقادیر عددی آن ها برابر است با:

  • افراد غیر دانشجوی عضو فرادرس، برای دریافت بسته های کامل، ۱۵ درصد تخفیف ویژه دریافت می کنند. قبلا، چنین تخفیفی وجود نداشت.
  • افراد دانشجوی عضو فرادرس، برای دریافت تک محصولات (یعنی موارد غیر از بسته های کامل)، می توانند ۲۰ درصد تخفیف دریافت نمایند. پیش از این، چنین تخفیفی وجود نداشت.
  • افراد دانشجوی عضو فرادرس، برای دریافت بسته های کامل، دو تخفیف ۱۵ و ۲۰ درصدی را به صورت یکجا دریافت می نمایند، که معادل با ۳۲ درصد تخفیف است. پیش از این، ۳۰ درصد تخفیف به این موارد تعلق می گرفت.

 

* صفحات مهم در وبسایت جدید «فرادرس»:

فهرست محصولات رایگان

فهرست دسته بندی های محصولات

فهرست بسته های کامل

صفحه ثبت نام یا ورود به محیط کاربری

 

امیدواریم با راه اندازی وبسایت جدید، بتوانیم در کنار کیفیت آموزش‎ها، خدمات مناسبی را نیز به مخاطبان گرامی ارائه دهیم.

 

در صورت وجود هر گونه سئوال، پیشنهاد و یا انتقادی، حتما از طریق بخش تماس با ما، پیام های خود را برای ما ارسال نمایید.

 

منتظر دیدار شما در فرادرس هستیم.

 

www.FaraDars.org

 

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *