استخدام در متلب سایت

 

دعوت به همکاری

در مسیر توسعه نیروی انسانی خود، متلب سایت در طی ماههای آینده تعدادی از افراد علاقه مند به همکاری و دارای توانایی های علمی و تخصصی در زمینه های کاری متلب سایت را پس از بررسی و نیز مصاحبه اختصاصی، با مزایای کاری ویژه، به گروه کاری خود اضافه خواهد کرد. از افراد علاقه مند و دارای توانایی در زمینه های کاری متلب سایت دعوت می شود که اگر فرم اعلام همکاری را پر نکرده اند، با مراجعه به لینک زیر آن را پر نمایند.

 

در بخش توضیحات فرم، موارد اضافی در مورد تجربات خود را که فکر می کنید به فعالیت در متلب سایت کمک می کند، حتماً بنویسید. با اینکه محدوده همکاری در متلب سایت هیچ پیش نیازی ندارد، ولی تمایل متلب سایت به بکار گیری نیروی کاری با مهارت در حوزه وبلاگ نویسی، مدیریت سایت و آشنایی مناسب با شبکه های اجتماعی مجازی و نحوه استفاده از آنها و در کنار آن، آشنایی حوزه هوش مصنوعی است.

 

همچنین، با اینکه حضور فیزیکی در تهران می تواند به عنوان یک امتیاز باشد، اما این همکاری قابلیت دورکاری در بستر اینترنت را نیز دارد و بطور ویژه دانشجویان و پژوهشگران موفق شهرستان می توانند نسبت به همکاری در این موقعیت کاری، اعلام آمادگی نمایند.

 

افرادی که قبلاً فرم همکاری را پر کرده اند، نیازی به پر کردن دوباره فرم ندارند.

 

اگر این فرصت کاری را مناسب دوستان خود نیز می بینید، آنها را نیز در جریان این فرصت ویژه کاری قرار دهید.

 

موفق باشید،
متلب سایت

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *