برندگان جشنواره، جوایز، نظرات و تخفیف های ویژه برای شما

 

http://files.matlabsite.com/images/matlabsite-logo.jpg

 

تعداد ۱۰ نفر در زیر پست مرتبط با جشنواره متلب سایت (+)، نظر خود را در مورد تجربه آشنایی خود با متلب سایت منتشر کرده بودند. ما بر خلاف اعلام، قبلی به جای دو نفر، همه افراد شرکت کننده در جشنواره را برنده اعلام کردیم و مجموعاً معادل یکصد هزار تومان از محصولات آموزشی متلب سایت را به برندگان این جشنواره تقدیم می کنیم.

http://files.matlabsite.com/images/matlabsite-logo.jpg

 

تعداد ۱۰ نفر در زیر پست مرتبط با جشنواره متلب سایت (+)، نظر خود را در مورد تجربه آشنایی خود با متلب سایت منتشر کرده بودند. ما بر خلاف اعلام، قبلی به جای دو نفر، همه افراد شرکت کننده در جشنواره را برنده اعلام کردیم و مجموعاً معادل یکصد هزار تومان از محصولات آموزشی متلب سایت را به برندگان این جشنواره تقدیم می کنیم.

 

افراد برنده (که با آنها مکاتبه شده است و در ادامه نام و نظرات برخی از آنان آمده است) می توانند با ارائه کد (کد به ایمیل ارسال شده است) یک عنوان از محصولات سایت را (تا سقف ۱۰۰۰۰ تومان) به رایگان دریافت نمایند. در این مورد با انتخاب محصول خود با بخش فروش مکاتبه نمایید. مدت اعتبار این کد تا آخر روز تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ می باشد و قابل انتقال به غیر نمی باشد. برندگان!، علاوه بر جایزه رایگان فوق می توانند تا ۴ محصول (بدون سقف قیمت) از سایت را با تخفیف ویژه ۴۰ درصدی! تهیه نمایند. برای این کار کد تخفیف (کد به ایمیل ارسال شده است) را استفاده نمایید. مدت اعتبار این کد تا آخر روز تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ می باشد و قابل انتقال به غیر نمی باشد.

 

این متن را تا انتها بخوانید! ما در انتها، برای مخاطبین متلب سایت جوایز ویژه ای در نظر گرفته ایم.

 

برندگان در مورد جشنواره و کلاً متلب سایت و نحوه آشنایی با آن، چه نظری داشتند؟

احسان فارغ التحصیل کارشناسی، یکی از اولین شرکت کنندگان در این جشنواره بود و بلندترین مطلب را در مورد آشنایی و استفاده خود از متلب سایت نوشته بود. احسان در بخشی از نظر خود می نویسد:

دلم میخواست چیزی از “محاسبات نرم” نباشد که بلد نباشم! الگوریتم ژنتیک! جالب بود! “ژنتیک” از اطرافیان که می‌پرسیدم تنها جوابی که می‌شنیدم “کاربرد آن در بهینه سازی” بود! هیچکسی برایم نگفت اصلا “بهینه سازی چیست!” اما من آدمی نبودم که بدون پاسخ به علامت سئوال درون ذهنم، به این راحتی ها از کنار مسئله ای بگذرم! و اینبار محصولات “وبینار” سایت کار را تمام کرد! کمک آشنایی من با “الگوریتم رقابت استعماری” باعث شد که هر چه مستندات از آن می شود پیدا کرد را تهیه کنم و آنرا فرا بگیرم! بلاخره آنچه میخواستم را بدست آوردم! مفهومش را هضم کردم! تمام این ها را مدیون همین سایت و مدیرانش هستم! توانایی من در این حوزه بقدری بالا رفته بود (نسبت به سایر دانشجویان کارشناسی) که از دید استاد پنهان نماند و تعریف و تمجیدهای ایشان در کلاس درس، باعث شود اولین مقاله من در سطح کشوری در کنفرانس برق ایران پذیرفته شود!

 

محمد رضا هم نوشته بود:

راستش من تمام محصولات متلب سایت رو خریدم چون حتی حاضر بودم همه محصولات مشابه رو بخرم تا اگر جمله ای یا حرفی توسط استاد گرامی در جایی و محصولی زده بشه و من اون رو گوش ندم و ازش جا بمونم. واقعا جوری درس دادن که انسان خسته نمی شه …

روشهای مختلف رو تاجایی که امکان داره شرح میدن و به عینه می بینید و تو ذهنتون می مونه …

بازهم ممنونم از گروه بزرگ متلب سایت

 

پندار در یک جمله کوتاه، فقط تبریک گفته بود.

به شما و خانواده متلب سایت تبریک میگم.

 

رضا هم در مورد به روز بودن مطالب آموزشی سایت نوشته است:

بنظر من متلب سایت منحصر بفرد ترین و تخصصی ترین پرتال آموزشی می باشد که در ایران تولید شده است . نکته جالب در این سایت این است که مطالب ارائه شده هر روز بیشتر منو متعجب می کنه. مطالبی که تو هیچ جا پیدا نمی شه توی این سایت به بهترین نحو ممکن وجود داره. واقعا جا داره خسته نباشید و خدا قوت بگیم به همه مسیولین سایت.

 

برای نسیم به عنوان دانشجوی هوش مصنوعی، مطالب سایت به صورت جامع توانسته اند، پاسخگوی نیازهای علمی اش باشند.

من دانشجوی هوش مصنوعی هستم و از مطالب آموزشی سایت مطلب خیلی خیلی خیلی زیاد استفاده کردم و به جرات می تونم بگم جزو معدود وبسایت های علمی و آموزشی هست که تا این حد جامع و کامل مطالب را به روز پوشش داده.

 

برای مهدی به عنوان کارشناس ارشد سیستمهای اطلاعات مکانی (GIS)، متلب سایت، نقطه شروع آشنایی با PSO بوده است. جایی که می نویسد:

من کارشناس ارشد سیستمهای اطلاعات مکانی(GIS) هستم آشنایی من با مطلب سایت زمانی بود که تصمیم گرفتم برای پایان نامه رو الگوریتم PSO کار کنم جالب اینجا بود که فقط اسمی از این الگوریتم شنیده بودم و لا غیر ولی با کمک مطالب خوب و آموزنده سایت در مرحله اول مطلب و در مرحله بعدی خود الگوریتم رو یاد گرفتم الان هم باز در حال یاد گیری الگوریتم دیگری هستم /خواستم تو این نوشته از شما تشکر کنم برای مطالب خوب سایتتون و ازتون بخوام زمینه کاری سایت رو افزایش بدید تا افراد بیشتری بتونن استفاده کنند

 

برای مجتبی اما، متلب سایت، نقطه آشنایی اش با الگوریتم رقابت استعماری و تعریف پروژه پایانی اش با این الگوریتم بوده است:

من دانشجوی الکترونیک هستم . مدتی پیش هنگامی که می خواستم کار با نرم افزار متلب را بهتر یاد بگیرم وارد متلب سایت شدم.فیلم آموزشی برنامه نویسی عملی الگوریتم رقابت استعماری که رایگان هم بود نظرم رو جلب کرد. هیچ اطلاعی از الگوریتم های هوش مصنوعی نداشتم ! فقط می خواستم برنامه نویسی یک حرفه ای رو مشاهده کنم. رفته رفته به الگوریتم های بهینه سازی هوشمند و مخصوصا الگوریتم رقابت استعماری علاقه مند شدم. در آخر موضوع پروژه ام بهینه سازی مدار ها ی مجتمع با الگوریتم رقابت استعماری شد. واقعا از تلاش های مسئولین متلب سایت و مخصوصا آقای مهندس کلامی متشکرم.

 

زینب سجادی به عنوان کامنت یکی مانده به آخر هم، با اشاره به اسلوگن (شعار) متلب سایت “صرف زمان برای یادگیری اتلاف زمان نیست. سرمایه گذاری زمانی است.”

زمانی که خبر موفقیت این وبسایت را دیدم، واقعا خوشحال شدم چرا که متلب سایت شایستگی بیشتر از این را داراست. متلب سایت و همچنین وبسایت محاسبات تکاملی و الگوریتم رقابت استعماری مطالب بسیار ارزشمندی را در اختیار دانشجویان و کاربران هوش مصنوعی قرار میدهند که به روز بوده و تا قبل شروع فعالیت این وبسایت، این مطالب را تنها میتوانستیم در سایت هایی به دیگر زبان ها پیدا کنیم که البته کیفیت مطالب محصولات این سایت بی نظیر است و به وضوح میتوان فهمید ” صرف زمان برای یادگیری اتلاف زمان نیست. سرمایه گذاری زمانی است. ”

 

و در ادامه می نویسد.

آشنایی من با این وبسایت به خاطر موضوع پایان نامه ارشد بود که دو الگوریتم رقابت استعماری و ژنتیک را بر روی مسئله بهینه سازی سبد سهام پیاده کرده و جوابها را مقایسه میکرد. علاوه بر فیلم آموزشی ICA جهت آشنایی با دیگر الگوریتمها، فیلم آموزشی اولین وبینار و همچنین فایل آموزشی GA را خریداری نمودم و با نوع کدنویسی این الگوریتمها آشنا شدم که بسیار جالب و بسیار سودمند بودند و با دیگر الگوریتمهای تکاملی نیز آشنا شدم.
از خدای مهربان، آرزوی موفیت روز افزون را برای خانواده متلب سایت دارم که پنجره ای را در حوزه هوش مصنوعی به روی کابران ایرانی گشودند.

 

حامد هم به با یک تبریک، بخش نظرات را به پایان برده است.

من هم به شما تبریک می گویم امیدوارم این سایت بیشتر از این مورد پسند قرار بگیرد و بتواند نیاز های کاربران را فراهم کند.

 

 

شما هم، تجربه آشنایی خود با متلب سایت را در زیر همین پست به عنوان نظر بنویسید، ما به دو نفر از نظرات جامع، همان جوایز برندگان جشنواره (محصولات آموزشی رایگان) را تقدیم خواهیم کرد.


تخفیف ویژه: در یک تخفیف ویژه، همه مخاطبین متلب سایت تا انتهای روز ۲۷ بهمن ۱۳۹۰، با ارائه کد تخفیف DISIRWEBFES15%PER27BAH بدون محدودیت، می توانند، از ۱۵ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند.

مطالب پیشنهادی‎

۱۳ نظر در "برندگان جشنواره، جوایز، نظرات و تخفیف های ویژه برای شما"
 1. باسلام و احترام
  ضمن تشکر از مسئولین محترم متلب سایت و تشکر ویژه از جناب آقای کلامی بابت برگزاری چنین جشنواره هایی و محصولات خوبشون…موفق و موئید باشند.باتشکر

 2. من برای پروژه پایانی خودم نیاز به یادگیری متلب داشتم و پس از جستجو در اینترنت با سایت شما آشنا شدم. و توانستم پروژه ام را انجام دهم

 3. آشنایی من با این وب سایت به خاطر موضوع پایان نامه ارشد بود که در مورد الگوریتم رقابت استعماری در سیستمهای تشخیص نفوذ فازی است. همچنین فیلم آموزشی برنامه نویسی عملی الگوریتم رقابت استعماری نظرم رو جلب کرد. به نظر من متلب سایت منحصر به فردترین و تخصصی ترین پرتال آموزشی می باشد که در ایران تولید شده است. امیدوارم در پایان نامه ام که شروع به کار کردم از این سایت که عالی و مفید است بتونم نهایت استفاده را بکنم. به همه دوستانی که این سایت را نمی شناسند توصیه می کنم که حتما از این سایت بهره ببرند ومعرفی می کنم.

 4. با سلام
  من قبلا مباحث تئوری شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیک رو یاد گرفته بودم اما تو کد نویسی مشکل داشتم وقتی عناوین محصولات شما رو دیدم از خوشحالی بال در آوردم و حدود ۷ محصول مهمتونو خریداری کردم و دارم آموزش میبینم. واقعا خوب و مفیده و امیدوارم هرچه زودتر بقیه مباحث تکمیلی مثل کد نویسی RBF و SVM و ترکیب شبکه ها و همچنین مباحث جدید دیگه اضافه بشه.
  واقعا لطف بزرگی در حق من کردید.
  شاد و پیروز باشید

 5. من از طریق کنفرانسی که در کرمانشاه برگزار شده بود با متلب سایت آشنا شدم. در مورد الگوریتم ژنتیک از هر کسی که سوال می کردم به صورت صحیح و جامع راهنمایی نمی کرد تا اینکه به غرفه متلب سایت که برخورد کردم در باره تمامی الگوریتم ها فایل آموزشی تکمیلی داشت و بنده هم با دریافت فایل الگوریتم ژنتیک آشنایی خودم رو با متلب سایت شروع کردم و هنوزم دارم از فایل های آموزشی که به روی ایمیلم ارسال می کنن استفاده می کنم و از مدیریت متلب سایت کمال تشکر را دارم

 6. سلام عاطفه پارسا هستم دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر.

  یادم می یاد دو ترم گذشته(مهر۸۹)استاد درس سیستم عامل از من یه پیاده سازی با زبان متلب می خواست که من با اولین جستجو در اینترنت و تایپ کلمه متلب این سایت را دیدم وخیلی به من کمک کرد مطالب فوق العاده و مدیران عالی و……..

  اگر یه روز سراغ این سایت نیام دلم واسش تنگ میشه ایمیلم را که روزی چند بار چک میکنم که اگر احیانا از طرف سایت چیزی اومده باشه عقب نمونم.

  خیللللللللللللللی متلب سایت رو دوست دارم حیف که تهران نیستم و مجبورم فیلم اموزشی بخرم و از این طریق یه جورایی توی کلاساش شرکت کرده باشم گر چه حضور تو این کلاسا یه چیز دیگست.

 7. من دانشجوی کارشناس نرم افزار بودم که به هوش مصنوعی علاقه مند شدم و باعث شد هم پایان نامه ام را در زمینه هوش مصنوعی ارائه بدم.

  بعد از اون هم که با مطالب شما از طریق ایمیل آشنا شدم خیلی خوشحال شدم و مطالبتون رو پیگیری کردم
  و به خواسته هام رسیدم. آخه من عاشق هوش مصنوعی هستم اما متاسفانه نتونستم ارشد این رشته رو قبول بشم.

 8. عضویت در متلب سایت برای من گامی در راه حرفه ای شدن بود.

  تمامی مطالبی که فراگیری آنها روزی برای من ناممکن بود، حالا به راحتی نشستن در کنار کامپیوتر و انجام یک بازی مهیج است.

  با تشکر از متلب سایت و فکر نابی که باعث پویایی ذهن تمام جوانان علاقه مند ایرانی شد که می خواهند یاد بگیرند.

 9. من واقعا نمی دونم خودم در این سایت ثبت نام کردم یا این سایت ایمیل من را در گروه ایمیلی داشت. بهر جهت شانس بی نظیری بود. متاسفانه در ایران به دلیل سرعت پایین اینترنت نمی توانستم به فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشم .
  تلاش این سایت در ارتقا ء سطح دانش در خصوص الگوریتمهای هوش مصنوعی قا بل تحسین می باشد و حکایتی از این دارد که صاحبان این سایت به این نکته واقف هستند که ثروت دانش درگسترش آن نهفته است.

 10. با سلام.بابت سایت عالی تون ممنون.من حدود ۸ محصول از محصولات شما رو خریدم.خیلی جالب و کامل گفته شده.ممنون.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *