دانلود رایگان کد الگوریتم درونیابی لاگرانژ – Lagrange Interpolation

دانلود رایگان کد الگوریتم درونیابی لاگرانژ - Lagrange Interpolation

الگوریتم درونیابی لاگرانژ (Lagrange Interpolation) یکی از دقیق ترین و پر استفاده ترین الگوریتم ها در زمینه درون یابی و تقریب توابع است. در این روش، هر تابع به صورت ترکیبی خطی از چندجمله ای هایی موسوم به چندجمله ای های لاگرانژ (Lagrange Polynomials) تقریب زده می شود. گروه برنامه نویسان متلب سایت، برنامه مربوط به الگوریتم درونیابی لاگرانژ را تهیه نموده و در اختیار علاقه مندان و مراجعین محترم قرار داده است. برای دانلود سورس کد این برنامه، به ادامه مطلب توجه فرمایید.

دانلود رایگان کد الگوریتم درونیابی لاگرانژ - Lagrange Interpolation

الگوریتم درونیابی لاگرانژ (Lagrange Interpolation) یکی از دقیق ترین و پر استفاده ترین الگوریتم ها در زمینه درون یابی و تقریب توابع است. در این روش، هر تابع به صورت ترکیبی خطی از چندجمله ای هایی موسوم به چندجمله ای های لاگرانژ (Lagrange Polynomials) تقریب زده می شود. گروه برنامه نویسان متلب سایت، برنامه مربوط به الگوریتم درونیابی لاگرانژ را تهیه نموده و در اختیار علاقه مندان و مراجعین محترم قرار داده است.

لینک دانلود این برنامه در ادامه قرار داده شده است:

لینک دانلود کد رایگان الگوریتم درونیابی لاگرانژ (۷۲ کیلوبایت)

اگر فایلهای زیپ شده نیاز به پسورد داشتند، پسورد matlabsite.com را وارد کنید.

مطالب پیشنهادی‎

۱۱ نظر در "دانلود رایگان کد الگوریتم درونیابی لاگرانژ – Lagrange Interpolation"
  1. در پاسخ Amin:
   با سلام،
   این برنامه نمودار را از روی فرمولی که از طریق درونیابی لاگرانژ به دست آمده است، ترسیم می کند. شما می توانید با بررسی برنامه، فرمول مورد نظر را از برنامه استخراج نمایید.
   موفق باشید.

 1. سلام.یه کد واسه برون یابی تابع گسسته به روش حداقل مجموع مربعات خطا با تابع درجه ی ۳ و ترجیحا به زبان c می خواهم.اگه ممکنه هر کی می دونه کمکم کنه.

 2. salam.man barname matlabe algoritme nevil ro mikhastm k n noghte ro behesh bedi va ye meghdare sabet.va meghdare daroon yabie nevilo dar oon noghte b ma bede,formoolesho har kar kardm nashod,eror midad

  1. در پاسخ fariba:

   با سلام.
   هیات علمی متلب سایت تمام توان و تمرکز خود را بر روی تولید محصولات آموزشی جدید و بهینه سازی ساختار علمی سایت معطوف کرده و در عین تمام تمایل باطنی خود، از پاسخگویی به سوالات موردی علمی به دلیل محدودیت های زمانی معذور هستند.
   از توجه شما متشکریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *