۵۰ درصد!! تخفیف ویژه اولین خرید محصولات هوش مصنوعی

برای آنهایی که هنوز فرصت استفاده از بسته های ویژه هوش مصنوعی متلب سایت را نداشته اند، امروز برای مدت محدود سه روزه، یک فرصت ویژه معرفی می کنیم.

 

شما می توانید، یک محصول آموزشی هوش مصنوعی از متلب سایت را با استفاده از کدتخفیف DISC50PFSTU3D0612 با پنجاه درصد تخفیف (با در نظر گرفتن شرایط زیر) تهیه نمایید!

 

شرایط استفاده از این تخفیف:

  1. این تخفیف ویژه افرادی می باشد که اولین تجربه خرید از متلب سایت را دارند. افرادی که تجربه خرید قبلی را داشته اند، بند را ببینند.
  2. این تخفیف ویژه دانشجویان می باشد و در فرم تهیه محصول باید مشخصات کامل دانشجویی در قسمت توضیحات ذکر شود.
  3. مدت استفاده از این تخفیف تا پایان روز شنبه شش اسفند ۱۳۹۰ می باشد.
  4. این تخفیف فقط و فقط بر روی یک محصول قابل اعمال بوده و ارزش محصول انتخابی باید کمتر از ده هزار تومان باشد. اگر ارزش محصول بالاتر از ده هزار تومان باشد، این تخفیف تنها بر روی ده  هزار تومان آن قابل اعمال می باشد.
  5. اگر تجربه خرید قبلی را داشته اید، کوپن تخفیف فوق شامل شما نمی شود. اما شما می توانید با کد تخفیف  DISC15PPPSTU3D0612 با همان شرایط فوق از ۱۵ درصد تخفیف در خرید خود برخوردار شوید. توجه شود که اگر ارزش محصول بالاتر از ده هزار تومان باشد، این تخفیف فقط به ۱۰ هزار تومان از مبلغ خرید شما اعمال می شود.

 

سخن نهایی
این یک فرصت استثنایی برای کسب تجربه در مورد محصولات متلب سایت می باشد.

اگر فرصت آشنایی با بسته های آموزشی متلب سایت را نداشته اید، مطمئن هستیم که همچون بسیاری دیگر از دانشجویان و پژوهشگران، لحظه آشنایی با متلب سایت را تا مدتهای زیادی در زندگی آکادمیک خود به یاد خواهید داشت.

در این بسته ها این جمله را به عینه خواهید دید که:

صرف زمان برای یادگیری، اتلاف زمان نیست. سرمایه گذاری زمانی است.

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *