گزارش تصویری توزیع کمک های جامعه مخاطبین متلب سایت میان زلزله زدگان آذربایجان

گزارشی از نتایج فراخوان متلب سایت برای یاری رسانی به زلزله زدگان آذربایجان

 

متلب سایت طی یک فراخوان (+) از مخاطبین محترم متلب سایت برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان دعوت کرده بود. پیش از همه، از حسن توجه تمام مخاطبین متلب سایت به این فراخوان و استقبال کم نظیر این عزیزان، تشکر و قدردانی می کنیم. گزارش مختصری درباره نتایج این فراخوان آماده شده است که در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

 

گزارشی از نتایج فراخوان متلب سایت برای یاری رسانی به زلزله زدگان آذربایجان

 

متلب سایت طی یک فراخوان (+) از مخاطبین محترم متلب سایت برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان دعوت کرده بود. پیش از همه، از حسن توجه تمام مخاطبین متلب سایت به این فراخوان و استقبال کم نظیر این عزیزان، تشکر و قدردانی می کنیم. گزارش مختصری درباره نتایج این فراخوان آماده شده است که در ادامه آمده است.

 

در این فراخوان، مبلغی در حدود دو میلیون تومان جمع آوری شده است که در حدود ۴۰ درصد از این مبلغ، به صورت بلاعوض از طریق مخاطبین محترم متلب سایت اهدا شده است و مابقی از طریق سفارش های ثبت شده در بازارچه خیریه آنلاین، برای دریافت محصولات آموزشی متلب سایت جمع آوری شده است. بدین وسیله طیف وسیعی از مخاطبان متلب سایت، با تهیه محصولات آموزشی، در عین برداشتهای علمی خود، با ما در این امر معنوی همراه شدند.

 

بنابر نیازهایی که در چند روز ابتدایی برای زلزله زدگان مطرح بود، در حدود ۸۰۰ هزار تومان از این مبلغ، در قالب کمک های غیر نقدی در یک هفته اول بعد از زلزله، به منطقه زلزله زده، ارسال و توزیع شد. اما به دلیل در نظر گرفتن نیازهای بلند مدت زلزله زدگان عزیز و با علم به تامین نیازهای موقت توسط اقشار مختلف جامعه، بخش دیگر مبلغ برای بازسازی مسکن و تأمین مصالح آسیب دیدگان صرف خواهد شد.

 

در ادامه چند عکس از اجناس خریداری شده برای ارسال به مناطق زلزله زده، نمایش داده می شود. هدف از نمایش این تصاویر، قدردانی از اعتماد همیشگی مخاطبان متلب سایت و ارائه گزارشی از روند هزینه کرد کمک های همراهان فرهیخته مان، به عنوان بخشی از روند شفاف بودن ارتباط متلب سایت با آنها است. تمام مسیر توسعه علمی و اجرایی متلب سایت تا کنون، تنها به لطف اعتماد مخاطبین ارزشمند آن بوده است و ما خوشحالیم که این بار توانستیم، از این سرمایه معنوی، برای جذب کمک های همراهانمان استفاده نماییم و در التیام بخش کوچکی از دردهای مادی هموطنان مصیبت دیده گامی برداشته باشیم. این عکس ها در تاریخ ۲۸ مرداد و دقایقی پیش از ارسال محموله ثبت شده اند.

 

عکسی از محموله کمک های ارسالی به زلزله زدگان آذربایجان

 

عکسی از محموله کمک های ارسالی به زلزله زدگان آذربایجان

 

 

عکسی از محموله کمک های ارسالی به زلزله زدگان آذربایجان

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *