یک ترم کامل تحصیلی با متلب سایت‎

محصولات آموزشی متلب سایت با ارائه محصولات جدید به حدود هشت هزار و یکصد و هشتاد و نه دقیقه رسیده است که معادل یکصد و سی و شش ساعت آموزش در زمینه هوش مصنوعی و برنامه نویسی متلب می باشد. به عبارتی اگر بخواهید هر روز یک ساعت و نیم را با محصولات آموزشی متلب سایت، مشغول یادگیری ناب ترین مباحث این حوزه باشید، ما برای سه ماه شما آموزش تدارک دیده ایم.

 

دانشکده آنلاین متلب سایت، به تدریج و به آرامی گامهای خود را برای تبدیل به اولین و بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران برمی دارد و بسیار خوشحال هستیم که در این راه همراهان و مشوقان حرکت ما شما هستید که با نگاه مثبت خود به این حرکت ناب علمی، طی این طریق سخت را برای ما ممکن کرده اید.

 

تغییرات بسیار بزرگی در راه می باشد. آنچه امروز از متلب سایت می بینید، در مقابل آنچه در آینده نزدیک از آن خواهید دید، بسیار ناچیز می باشد. کماکان در این مسیر به حمایت و بطور ویژه نگاه مثبت و انرژی بخشتان نیاز خواهیم داشت.

 

موفق باشید،
متلب سایت – مرجع آموزش هوش مصنوعی
www.matlabsite.com
           

مطالب پیشنهادی‎

۲ نظر در "یک ترم کامل تحصیلی با متلب سایت‎"
  1. سلام
    باید از شما بخاطر انجام چنین کار بی نظیری تشکر کنم و امیدوارم قدر و ارزش اساتید این گروه بزرگ را بهتر بدونن و دوما این را بگم که هرچند برای سه ماه ما برنامه دارید اما واقعا اگر هرکسی وقت بگذارد و فیلم را دوباره ببیند مطمئن باشد که با هربار دیدن به نکات جدیدی خواهد رسید و به نظر من واقعا فیلم های بسیار عالی و خوبی تهیه و ساخته شده است.با تشکر

  2. با سلام و خسته نباشید، من فیلم های آموزشی رو خریداری و مطالعه کردم، واقعا خیلی موثر و بی نقص هستند.
    از شما خواهش می کنم در مورد الگوریتم های جدید دیگه هم تو سایت مطالب آموزشی بذارید.
    من پایان نامم رو باید با الگوریتم جستجوی چندهدفه فاخته حل کنم ولی اطلاعات خیلی کمی در مورد این الگوریتم دارم، حتی کدهای متلب این الگوریتم رو هم ندارم. خواهش می کنم با قرار دادن فیلم یا فایل آموزشی در مورد multi-objective cuckoo search به من کمک کنید. بی صبرانه منتظر جواب شما هستم.
    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *