افزوده شدن امکانات جدید به متلب سایت

با توجه به استقبال بی نظیر علاقه مندان به موضوعات هوش مصنوعی و با دریافت پیامهای بسیار از طرف آنها، مدیریت متلب سایت در راستای رسالت علمی و آموزشی خود و در جهت ارج نهادن به درخواست این عزیزان، امکانات زیر را به متلب سایت اضافه کرده است.

متلب سایت فریوم (اتاق گفتگوی متلب سایت): در کنار مطالب علمی منتشر شده توسط هیات علمی و نویسندگان متلب سایت، ضرورت وجود یک فریوم برای تبادل نظر میان اعضا احساس می شد. در این راستا فریوم متلب سایت طراحی شده و قابل استفاده برای علاقه مندان به هوش مصنوعی می باشد. برای ورود به اتاق گفتگوی متلب سایت کلیک کنید.

ارسال نظر: بنا به درخواستهای مکرر امکان ارسال نظر برای مراجعین متلب سایت فراهم گردیده است. نظرات ارسالی هر فرد به دیگری کمک می می کند تا راحت تر بتواند از میان مطالب بسیار موجود در متلب سایت، گزینه های مورد نیاز خود را انتخاب کند.

قرار دادن لینک دانلود مستقیم فایلها: یکی از انتقاداتی که کاربران محترم متلب سایت مطرح می کردند، عدم در اختیار بودن لینک دانلود مستقیم مطالب آموزشی و کدها اماده متلب سایت بود. در پاسخ به این انتقاد به جای مخاطبین، متلب سایت با به روز رسانی سرور خود از این پس مطالب خود را به صورت لینک مستقیم در اختیار مراجعین قرار خواهد داد.

اعمال تخفیف های وِیژه کاربران: متلب سایت اخیراً در اقدامی، امکان ثبت نام در سایت را برای مراجعین محترم قرار داده است. مزایای ثبت نام در متلب سایت عبارتند از:

  • اطلاع از آخرین مطالب پست شده در قالب ایمیل.
  • دسترسی به پستهایی که امکان مشاهده آنها برای کاربران ثبت نام نکرده وجود ندارد.
  • اعمال تخفیف در خرید محصولات ویژه متلب سایت. اغلب محصولات متلب سایت، به رایگان برای دانولد در اختیار مراجعین قرار گرفته است. در عین حال متخصصین هیات علمی متلب سایت با همکاری متخصصین این حوزه اقدام به تهیه محصولات ویژه متلب سایت نموده است. از این پس کاربران محترم متلب سایت که از تاریخ عصویت آنها بیش از یک هفته گذشته باشد، از تخفیف ۵ درصدی خرید محصولات ویژه متلب سایت برخوردار خواهند شد. محصولات ویژه متلب سایت شامل فایلهای آموزشی مفید با زبان فارسی و فیلمهای تهیه شده در حوزه تخصصی هوش مصنوعی و برنامه نویسی متلب و همچنین تهیه برنامه های خاص در حیطه هوش مصنوعی است. تمامی این محصولات توسط کادر علمی مجرب متلب سایت با همکاری متخصصین هوش مصنوعی و دانشجویان ارش و دکتری این حوزه در داخل و خارج از کشور با دقت و ظرافت و در عین حال سادگی خاصی تهیه شده است.

با تشکر

مدیریت متلب سایت

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *