مراجع مرتبط با آموزش Cryptography در دات نت

fvcs9504
در آموزش Cryptography در دات نت که مراجع مرتبط با آن در ادامه آمده است، در تمام تاریخ، رمزنگاری برای عبور محرمانه اطلاعات استفاده شده، که به ویژه در زمان جنگ مهم بوده. در جنگ جهانی دوم آلمان ها از ماشین رمزنگاری انیگما که پیغام ها را مبتنی بر متن رمزنگاری می کرد، استفاده می کردند.

با اختراع ماشین های مدرن، رمزنگاری امروزه تمایل دارد یک داده خام را که برای محافظت از کانال های ارتباطی، ایمیل ها، مرورگرهای وب، تراکنش های مالی و … رمزنگاری کند.

در آموزش Cryptography در دات نت که مراجع مرتبط با آن در ادامه آمده است، در تمام تاریخ، رمزنگاری برای عبور محرمانه اطلاعات استفاده شده، که به ویژه در زمان جنگ مهم بوده. در جنگ جهانی دوم آلمان ها از ماشین رمزنگاری انیگما که پیغام ها را مبتنی بر متن رمزنگاری می کرد، استفاده می کردند.

با اختراع ماشین های مدرن، رمزنگاری امروزه تمایل دارد یک داده خام را که برای محافظت از کانال های ارتباطی، ایمیل ها، مرورگرهای وب، تراکنش های مالی و … رمزنگاری کند.

رمزنگاری در همه اطراف ما وجود دارد ولی فقط به این دلیل که شما نمی توانید آن را ببینید کمتر احساس می شود.

هدف این آموزش کمک به توسعه دهندگان .Net ای است که می خواهند بدانند چگونه می توانند به طور عملی از رمزنگاری داده ها در نرم افزارهای خود استفاده کنند. از کاربر این آموزش انتظار می رود که حداقل با مبانی برنامه نویسی سی شارپ آشنایی داشته باشد ولی نیاز به هیچ دانش قبلی در مورد رمزنگاری و رمزگذاری وجود ندارد.

مثال های این آموزش می تواند در WindowsForm Application, Console Application, WPF, WCF و ASP.Net استفاده شود.

در ادامه مقالات، کتب انگلیسی، کتب فارسی و آموزش های آنلاین منتشر شده در این زمینه معرفی شده اند:

 

معرفی کتب انگلیسی
عنوان تصویر نویسندگان سال انتشار لینک توضیحات
C# 5.0 in a Nutshell: The Definitive Reference 41bIEY8o7RL._SX331_BO1,204,203,200_ Joseph Albahari, Ben Albahari ۲۰۱۲ لینک (کلیک کنید) Fifth Edition Edition
Understanding Cryptography: A Textbook for Students and Practitioners 41A8-PrQN8L._SX329_BO1,204,203,200_  Christof Paar, Jan Pelzl ۲۰۱۰ لینک (کلیک کنید) ۱st ed. 2010 Edition

 

معرفی منابع آموزشی آنلاین فرادرس
عنوان مدرس مدت زمان لینک
آموزش Cryptography در دات نت مهندس وحید باقی ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه لینک (کلیک کنید)
آموزش جامع شی گرایی در سی شارپ (#C) مهندس رشید شجاعی  ۱۴ ساعت و ۳ دقیقه لینک (کلیک کنید)
آموزش برنامه نویسی با روش سه لایه به زبان سی شارپ مهندس میثم حبیبی ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه لینک (کلیک کنید)

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *