فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک (به زبان فارسی)

فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک (به زبان فارسی)

 

در فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک، مروری بر مبانی تبدیلات موجک انجام شده است که برای ورود به عرصه کاربردهای عملی این تبدیلات و استفاده از آن ها در محیط متلب، ضروری هستند. در این فیلم سعی شده است تا حد امکان، به زبان ساده و به صورت کاملی مفاهیم پایه ای مربوط به تئوری موجک ها، به مخاطب منتقل شود. 

تبدیلات موجک یا ویولت (Wavelet) از جمله ابزارهایی هستند که کاربردهای فراوانی در شاخه های مختلف علمی و مهندسی، به ویژه هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، پیش بینی سری زمانی، و بازشناسی الگو دارد. تئوری موجک ها در واقع تعمیمی بر تئوری تبدیلات و سری های فوریه است و ضعف های آنالیز فوریه در عملکرد موضعی و مدل سازی رفتارهای کوتاه مدت را، جبران می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فیلم آموزشی، ادامه مطلب را مشاهده نمایید.

فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک (به زبان فارسی)

 

در فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک، مروری بر مبانی تبدیلات موجک انجام شده است که برای ورود به عرصه کاربردهای عملی این تبدیلات و استفاده از آن ها در محیط متلب، ضروری هستند. در این فیلم سعی شده است تا حد امکان، به زبان ساده و به صورت کاملی مفاهیم پایه ای مربوط به تئوری موجک ها، به مخاطب منتقل شود. مطالب این فیلم آموزشی توسط مهندس سیدمصطفی کلامی هریس (دانشجوی دکترای مهندسی برق-کنترل، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی) ارائه شده است.

تبدیلات موجک یا ویولت (Wavelet) از جمله ابزارهایی هستند که کاربردهای فراوانی در شاخه های مختلف علمی و مهندسی، به ویژه هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، پیش بینی سری زمانی، و بازشناسی الگو دارد. تئوری موجک ها در واقع تعمیمی بر تئوری تبدیلات و سری های فوریه است و ضعف های آنالیز فوریه در عملکرد موضعی و مدل سازی رفتارهای کوتاه مدت را، جبران می نماید.

  

برای مشاهده جزئیات و تهیه آموزش فرادرس فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک به این لینک (+) مراجعه نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی‎

۲ نظر در "فیلم آموزشی جامع مبانی تبدیلات موجک (به زبان فارسی)"
  1. در پاسخ به neda2:
   با سلام،
   این خطا نشان دهنده دانلود ناقص لینک هاست.
   لطفا پارتی را که کد آن در خطا نمایش داده می شود مجدد دانلود کنید البته قبل از دانلود، پارت ناقص را پاک کنید.
   موفق و پیروز باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *