هجدهمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران – ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ – اصفهان

هجدهمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران - 21 تا 23 اردیبهشت 1389 - اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان هجدهمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۸۹ می باشد. این کنفرانس با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه های مختلف مهندسی برق و ارایه یافته های نوین توسط پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاه ها برنامه ریزی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب توجه فرمایید.

هجدهمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران - 21 تا 23 اردیبهشت 1389 - اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان هجدهمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۸۹ می باشد. این کنفرانس با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه های مختلف مهندسی برق و ارایه یافته های نوین توسط پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاه ها برنامه ریزی شده است. کمیته برگزار کننده هجدهمین کنفرانس در صدد است با برگزاری سخنرانی های کلیدی، ارایه مقالات در نشست های علمی – تخصصی، برگزاری کارگاه ها و میزگردهای آموزشی – پژوهشی و برپایی نمایشگاه های تخصصی در زمینه کنفرانس، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در زمینه های مختلف مهندسی برق آشنا سازد.

کمیته علمی کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف مهندسی برق دعوت می نماید تا مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی در زمینه های موضوعی کنفرانس می باشد، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

سایت اینترنتی کنفرانس: http://icee2010.ir

تاریخ های مهم:

  • دریافت مقالات کامل: ۱۰ آذر ۱۳۸۸
  • دریافت پیشنهاد برای کارگاه‌های آموزشی: ۳۰ بهمن ۱۳۸۸
  • اعلام نتایج پذیرش مقالات: ۳۰ بهمن ۱۳۸۸
  • دریافت مقالات نهایی: ۱۵ اسفند ۱۳۸۸

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *