رتبه بندی دانشکده های علوم کامپیوتر ویژه متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور

یکی از اهداف متلب سایت در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم برای ادامه تحصیل برای مخاطبین خود است. خوشبختانه کادر علمی متلب سایت متشکل از متخصصین حوزه هوش مصنوعی از دانشگاههای داخل کشور و خارج از کشور (آمریکا، کانادا، سنگاپور و …) است و در این راستا متلب سایت تعامل خوبی با دانشگاههای خارج از ایران دارد. یکی از مهمترین مطالبی که مراجعین از ما درخواست می کردند، رتبه بندی دانشگاهها برای ادامه تحصیل در حوزه هوش مصنوعی بود. معمولاً معتبرترین رتبه بندی ها از طرف سایت usnews ارائه می گردد. منتهی این رتبه بندی معمولاً در ۱۰ دانشگاه برتر خلاصه شده و برای ادامه لیست دانشگاهها، مبلغی از کاربر دریافت می گردد. بنابراین متلب سایت بر آن شد تا یک لیست جامع از دانشگاههای معتبر امریکا را در اختیار مراجعین قرار دهد. برای دریافت لیست، ادامه مطلب را ببینید.

یکی از اهداف متلب سایت در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم برای ادامه تحصیل برای مخاطبین خود است. خوشبختانه کادر علمی متلب سایت متشکل از متخصصین حوزه هوش مصنوعی از دانشگاههای داخل کشور و خارج از کشور (آمریکا، کانادا، سنگاپور و …) است و در این راستا متلب سایت تعامل خوبی با دانشگاههای خارج از ایران دارد. یکی از مهمترین مطالبی که مراجعین از ما درخواست می کردند، رتبه بندی دانشگاهها برای ادامه تحصیل در حوزه هوش مصنوعی بود. معمولاً معتبرترین رتبه بندی ها از طرف سایت usnews ارائه می گردد. منتهی این رتبه بندی معمولاً در ۱۰ دانشگاه برتر خلاصه شده و برای ادامه لیست دانشگاهها، مبلغی از کاربر دریافت می گردد. بنابراین متلب سایت بر آن شد تا یک لیست جامع از دانشگاههای معتبر امریکا را در اختیار مراجعین قرار دهد. برای دریافت لیست، لینک زیر را ببینید.

لینک دانلود

منتظر پست های بعدی ما در مورد چگونگی اخد پذیرش از دانشگاهای خارج از کشور باشد. چگونگی نگارش SOP، چگونگی مکاتبه با اساتید و صدها نکته دیگر در مورد اخذ پذیرش به ویژه در حوزه هوش مصنوعی را بزودی در متلب سایت خواهید یافت. با ما باشید.

اگر فایلهای زیپ شده نیاز به پسورد داشتند، پسورد matlabsite.com را وارد کنید.

مطالب پیشنهادی‎


مجموعه: دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *