مژده به اعضا: گروه ایمیلی متلب سایت ایجاد شد.

مژده به اعضا: گروه ایمیلی متلب سایت ایجاد شد.

مژده به اعضای متلب سایت:

گروه ایمیلی متلب سایت، ایجاد شد. با عضویت در گروه متلب سایت شما می توانید از آخرین ارسالهای سایت مطلع شده و جزو اولین افرادی باشید که مطالب جدید متلب سایت را مطالعه می کنند. همچنین با عضویت در گروه به صورت مرتب مراجع علمی مهندسی برق، کامپیوتر، هوش مصنوعی و برنامه نویسی متلب را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از مراجع علمی به دلیل محدودیتهای فراوان موجود قابل تهیه به صورت یک پست جامع در سایت نیستند و تنها از طریق ایمیل به اعضای گروه ارسال خواهند شد. برای عضویت ادامه مطلب را ببینید.

مژده به اعضا: گروه ایمیلی متلب سایت ایجاد شد.

مژده به اعضای متلب سایت:

گروه ایمیلی متلب سایت، ایجاد شد. با عضویت در گروه متلب سایت شما می توانید از آخرین ارسالهای سایت مطلع شده و جزو اولین افرادی باشید که مطالب جدید متلب سایت را مطالعه می کنند. همچنین با عضویت در گروه به صورت مرتب مراجع علمی مهندسی برق، کامپیوتر، هوش مصنوعی و برنامه نویسی متلب را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از مراجع علمی به دلیل محدودیتهای فراوان موجود قابل تهیه به صورت یک پست جامع در سایت نیستند و تنها از طریق ایمیل به اعضای گروه ارسال خواهند شد.

برای عضویت در گروه متلب سایت چه باید کرد؟

کار بسیار ساده است. با ایمیلی که می خواهید با آن عضو سایت شوید، یک ایمیل (حتی خالی) به آدرس زیر بزنید. بعد از چند لحظه از ارسال ایمیل، شما ایمیلی جهت تایید عضویت، به صورت خودکار از طرف گروه دریافت خواهید کرد. ایمیل دریافتی را باز کرده و لینک تایید عضویت را کلیک کنید. شما با این کار عضو گروه ایمیلی متلب سایت شده اید. افراد استفاده کننده از همه انواع ایمیلها، شامل یاهو و جیمیل می توانند عضو گروه شوند و از این جهت محدودیتی وجود ندارد.

آدرس ایمیل جهت عضویت در گروه ایمیلی متلب سایت:

به همه اعضا و کاربران سایت توصیه می کنیم تا عضو گروه متلب سایت شوند و آخرین مطالب ارسالی به سایت را در ایمیل خود دریافت کنند.

اگر از جیمیل استفاده می کنید، می توانید با مراجعه به لینک زیر مستقیماً عضو سایت شوید.

لینک عضویت مستقیم برای استفاده کنندگان از جیمیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *