آگهی دعوت به همکاری در تالیف کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مهندسی برق

یک انتشارات معبر فعال در زمینه چاپ منابع کارشناسی ارشد مهندسی برق، برای تکمیل بخش کوتاه باقی مانده از دوره ۳ جلدی پاسخ به مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق جهت همکاری با تعدادی از مهندسین برق اعلام نیاز می کند. از تمامی افرادی که مایل به همکاری در تهیه این اثر ارزشمند می باشند دعوت می شود تا پس از مطالعه کامل شرایط همکاری سریعا با ما تماس حاصل فرمایند. جهت دریافت جزئیات بیشتر، ادامه مطلب را ببینید.

یک انتشارات معبر فعال در زمینه چاپ منابع کارشناسی ارشد مهندسی برق، برای تکمیل بخش کوتاه باقی مانده از دوره ۳ جلدی پاسخ به مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق جهت همکاری با تعدادی از مهندسین برق اعلام نیاز می کند. از تمامی افرادی که مایل به همکاری در تهیه این اثر ارزشمند می باشند دعوت می شود تا پس از مطالعه کامل شرایط همکاری سریعا از طریق ایمیل  info@matlabonline.com یا eagprojects@gmail.com با ما تماس حاصل فرمایند. جهت دریافت جزئیات بیشتر، ادامه مطلب را ببینید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر فقط مجموعه سوالات کنکور سراسری و آزاد سال ۸۸ باید حل شوند که در صورت تکمیل شدن آنها، جلد سوم این مجموعه نیز همانند جلد دوم و اول آن فوراً به زیر چاپ رفته و آماده پخش خواهد بود.

شرایط همکاری با مولفین محترم برای تکمیل این مجموعه به صورت زیر می باشد:

۱) هزینه در نظر گرفته شده برای پاسخ دهی به هر سوال برابر ۱۰۰۰ تومان می باشد. بنابراین کل دو سری سوال ارشد آزاد و سراسری سال ۱۳۸۸ حدوداً ۳۰۰,۰۰۰ (سیصد هزار) تومان خواهد بود.

۲) بعد از تحویل پاسخ هر بخش ۶۵ درصد هزینه نقداً پرداخت می گردد.

۳) ۳۰ در صد باقیمانده نیز بعد از اتمام تایپ این مجموعه سوالات و بررسی نهایی و غلط گیری تایپی، به مولفین ارجمند برگردانده می شود.

۴) لزومی ندارد که یک مولف کل دو دوره را برعهده بگیرد. هر فرد می تواند نسبت به پاسخ دهی به حتی یک درس مورد تخصص خود اقدام نماید.

۵) اولویت با کسانی خواهد بود که هر چه سریعتر نسبت به پاسخدهی اعلام آمادگی نمایند. هر فرد جهت اعلام آمادگی باید یک ایمیل حاوی خلاصه چند خطی از سوابق علمی و آموزشی به آدرس ایمیل info@matlabonline.com یا eagprojects@gmail.com ارسال کند. انتشارات از میان مولفین فردی را سریعاً انتخاب کرده و با ایمیل به ایشان و سایر مولفین اطلاع می دهد.

۶) صورت سوالات به مولف انتخاب شده از طریق ایمیل ارسال شده و مولف نیز پاسخ دستنویس خود را پس از اسکن کردن به ما ارسال خواهد کرد. بنابراین لزوماً نیازی نیست که جهت همکاری در این اثر، مولف در تهران باشد.

۷) پاسخ دهی به سوالات باید سریع باشد. به ازای هر تک درس (حدوداً ۱۵ سوال) به مولف مربوطه حدود ۴ روز فرصت داده خواهد شد. بنابراین اگر مولفی به ۴ سری سوال پاسخ دهد حدود ۲-۳ هفته زمان خواهد داشت. البته مولف باید کار را به تدریج و به فاصله هر چهار روز ۱۵ سوال تحویل دهد. در اولین تاخیر مشاهده شده از مولف، همکاری به صورت یکطرفه قطع خواهد گردید.

نکته مهم این که: در صورتی که مولفی بیش از ۱۰۰ سوال را جواب دهد، اسم ایشان نیز به عنوان مولف کتاب در کنار نام سایر مولفین که ۱۰ دوره قبل اسوالات (حدود ۱۴۰۰ سوال) را حل کرده اند در لیست گروه مولفین کتاب چاپ خواهد شد.

مطالب پیشنهادی‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *