مراجع مطالعاتی و منابع آموزشی شی گرایی در سی شارپ

 FVCS9404

در دهه های اخیر همراه با پیشرفت تکنولوژی مسائل موجود نیز پیچیده تر شده اند و با وجود این دست از پیچیدگی ها امروزه در بیشتر مسائل استفاده از روش های ریاضی به علت نیاز به ساده سازی مساله و محدودیت های محاسباتی کاربردی نمی باشند. در چنین شرایطی استفاده از روش های شبیه سازی که آمیزه ای از هنر مدل سازی و تکنیک های محاسباتی است نزد پژوهشگران مقبولیت بیشتری پیدا نموده است که یکی از شناخته شده ترین این تکنیک ها، شی گرایی در سی شارپ می باشد.

 FVCS9404

در دهه های اخیر همراه با پیشرفت تکنولوژی مسائل موجود نیز پیچیده تر شده اند و با وجود این دست از پیچیدگیها امروزه در بیشتر مسائل استفاده از روش های ریاضی به علت نیاز به ساده سازی مساله و محدودیت های محاسباتی کاربردی نمی باشند. در چنین شرایطی استفاده از روش های شبیه سازی که آمیزه ای از هنر مدل سازی و تکنیک های محاسباتی است نزد پژوهشگران مقبولیت بیشتری پیدا نموده است که یکی از شناخته شده ترین این تکنیک ها، شی گرایی در سی شارپ می باشد.

در ادامه مقالات، کتب انگلیسی، کتب فارسی و آموزش های آنلاین منتشر شده در این زمینه معرفی شده اند:

 

معرفی کتب فارسی
عنوان تصویر نویسندگان سال انتشار لینک توضیحات
برنامه سازی پیشرفته – تحلیل شی گرا و برنامه نویسی شی گرا csharp  رشید شجاعی ۱۳۹۳ لینک (کلیک کنید) با بکارگیری برنامه نویسی شی گرا، نرم افزار تولید شده بسیار قابل فهم تر شده، نگهداری و سازماندهی آن اصولی تر و اصلاح و خطایابی آن ساده تر می شود.

 

معرفی کتب انگلیسی
عنوان تصویر نویسندگان سال انتشار لینک توضیحات
Visual C# 2012 How to Program, 5/e ShowCover Deitel ۲۰۱۲ لینک (کلیک کنید) More than a million students and professionals have learned programming and software development with Deitel® textbooks, professional books and LiveLessons video training

 

معرفی منابع آموزشی آنلاین
عنوان مدرس مدت زمان لینک
آموزش جامع شی گرایی در سی شارپ مهندس رشید شجاعی ۱۴ ساعت و ۳ دقیقه لینک (کلیک کنید)
مجموعه آموزش های کاربردی برنامه نویسی C# (سی شارپ) مهندس رشید شجاعی ۱۳ ساعت و ۴۷ دقیقه لینک (کلیک کنید)

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *