دانلود رایگان کتاب فارسی هوش مصنوعی

یک انتقاد بجا از سایت متلب سایت مطرح می شد. ما هم هیچ جوابی بر این انتقاد نداشتیم. انتقاد مطزح شده این بود که چرا اکثر کتب منتشر شده بر روی سایت، مراجع انگلیسی هستند. البته ما هم چاره نداشتیم. مراجع معتبر در حوزه مهندسی برق و کامپیوتر، غالباً به فارسی ترجمه نشده اند. اما در هر صورت مدت زیادی مشغول جمع آوری مراجع مربوطه به زبان فارسی شدیم. از این پس در پستهای متلب سایت منتظر کتب و مراجع فارسی نیز باشید {#emotions_dlg.wink}.

برای شروع کار کتاب هوش مصنوعی را انتخاب کردیم. متلب سایت از همین جا مراتب قدردانی خود را به اطلاع مولفین زحمتکش این کتاب می رساند. جهت دانلود رایگان کتاب فارسی هوش مصنوعی، ادامه مطلب را ببینید.

ک انتقاد بجا از سایت متلب سایت مطرح می شد. ما هم هیچ جوابی بر این انتقاد نداشتیم. انتقاد مطزح شده این بود که چرا اکثر کتب منتشر شده بر روی سایت، مراجع انگلیسی هستند. البته ما هم چاره نداشتیم. مراجع معتبر در حوزه مهندسی برق و کامپیوتر، غالباً به فارسی ترجمه نشده اند. اما در هر صورت مدت زیادی مشغول جمع آوری مراجع مربوطه به زبان فارسی شدیم. از این پس در پستهای متلب سایت منتظر کتب و مراجع فارسی نیز باشید {#emotions_dlg.wink}.

برای شروع کار کتاب هوش مصنوعی را انتخاب کردیم. متلب سایت از همین جا مراتب قدردانی خود را به اطلاع مولفین زحمتکش این کتاب می رساند.

در ادامه  لینک دانلود فایل مربوطه قرار داده شده است.

دانلود رایگان کتاب فارسی هوش مصنوعی

اگر فایلها نیاز به پسورد داشتند، پسورد matlabsite.com را وارد کنید.

دانلود رایگان جزوه کنکور کارشناسی ارشد درس الکترونیک

مطالب پیشنهادی‎

۲ نظر در "دانلود رایگان کتاب فارسی هوش مصنوعی"
    1. در پاسخ به زهرا:

      با سلام
      پسوورد فایل ها matlabsite.com می باشد. اگر فایل ها هنگام اکسترکت ارور بدهند به این دلیل می باشد که فایل ها ناقص دانلود شده اند و باید کجدد دانلود شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *